Barátai a versek

Katona Sebestyén nyerte a líceumi szavalóversenyt. A nyolcadikos licista sokat olvas és iskolán kívül is szereti a verseket.

A líceumi szavalóversenyen megosztott első helyezést ért el Katona Sebestyén (8.A), akit magyartanára, Módos Anikó buzdított a megmérettetésre.


- Választani kellett egy verset, ami a szabadságról szól, és egy másikat kortárs szerzőtől. Én Wass Albert, Láthatatlan lobogó című költeményét szavaltam és Lackfi János Trágár beszéd című művét - tudtuk meg a verseny nyertesétől.

Katona Sebestyén azt is elárulta, hogy családjában mindenki sokat olvas, egymásnak is ajánlanak könyveket és kifejezetten szeretik a verseket is.