Informatikából jeleskedtek
Á, nem volt nehéz, csak egy feladatnál akadtunk meg - mondják a Gárdonyi Informatikai Versenyen részt vett licisták. A második legjobbak lettek.
Kelemen Gergő és Ábrahám Botond (7.A) informatikatanáruk, Linka Nóra buzdítására vettek részt a Gárdonyi-iskolában rendezett versenyen. Állítják, hogy nem voltak túl nehezek a feladatok, egyetlen kérdésnél torpantak meg; a hardverek felismerése okozott pár másodperces megtorpanást.
- Ez volt az első ilyen versenyünk, de jó tapasztalatokat szereztünk, legközelebb még felkészültebbek leszünk - ígérik a hetedikesek, akik oklevéllel is könyvutalvánnyal is gazdagodtak a sokat érő tapasztalatok mellett.