Tanári testület
Tölli Balázs | magyar | igazgató |
Baráth Mónika | biológia, kémia | igazgatóhelyettes |
Locsmándi Dániel | történelem | igazgatóhelyettes osztályfőnök: 11.A |
Szabó-Bakos Gábor | német, biológia, kémia | igazgatóhelyettes |
Bognár András | kollégiumvezető | |
Babics Csaba | matematika, fizika, informatika | |
Barlai Zsófia | angol, történelem | osztályfőnök: 11.D |
Barta Barát Lászlóné | matematika, fizika, informatika | munkaközösség-vezető |
Bella Erika | magyar | osztályfőnök: 7.B |
Molnár Anikó | angol | |
Csoma Bence | német, történelem | |
Csóka Andrea | matematika | munkaközösség-vezető |
Cragin, Will | angol | |
Dani Valéria | angol | ifjúsági könyvtár |
Dárdainé Csonka Andrea | földrajz, testnevelés | |
Drobina Andrea | német, magyar mint idegen nyelv | |
Dr. Drüszler Áron | fizika | osztályfőnök: 6.A |
Ezer László | testnevelés | |
Folczné Polgár Annamária | angol | |
Gátas Palotai Ágnes | angol, történelem | |
Dr. Gáspárdy Tiborné | német, ének | |
Gécsekné Balogh Réka | matematika, rajz, informatika | |
Gerner Zsófia | biológia, kémia | |
Győre Henriette | biológia, kémia | osztályfőnök: 11.B |
Harkányné Horváth Enikő | angol | osztályfőnök: 9.0A |
Horváth József | testnevelés | munkaközösség-vezető osztályfőnök: 6.B |
Horváth Nóra | német | |
Horváthné Barthi Anikó | magyar, történelem | osztályfőnök: 9.B |
Jakabné Csizmazia Eszter | latin, orosz | |
Kárpáti Orsolya | német | osztályfőnök: 9.0N |
Kissné Márkus Krisztina | német | osztályfőnök: 10.C |
Linka Nóra | matematika, informatika | |
Módos Anikó | magyar | |
Nagy Andrásné | matematika, fizika, informatika | osztályfőnök: 10.A |
Nagy Róza | matematika, földrajz, angol | osztályfőnök: 12.D |
Németh Tamás | angol | osztályfőnök: 12.B |
Payritsné Horváth Bernadett | biológia | osztályfőnök: 8.B |
Pete-Pikóné Horváth Gyöngyi | német, orosz, hittan | osztályfőnök: 9.C munkaközösség-vezető |
Radasics Csaba | biológia, kémia | osztályfőnök: 9.A |
Richly András | francia, mozgóképkult. és médiaism. |
|
Schmidel Bernadett | vizuális kultúra | osztályfőnök: 8.A |
Dr. Simon Attila | hittan | iskolalelkész |
Sölét-Ormos Judit | matematika, fizika, informatika | |
Szabó Erika | német | osztályfőnök: 5.B |
Szendrei Krisztina | magyar, könyvtár | |
Sztrókay Edit | történelem, hittan | osztályfőnök: 5.A |
Takács Andrea | magyar, ének | munkaközösség-vezető |
Tarnai Katalin | angol | munkaközösség-vezető osztályfőnök: 10.D |
Tóthné Kovács Adrienn | angol | |
Törzsök Emilné | angol, magyar, orosz | osztályfőnök: 9.D |
Zistler Roland | történelem | osztályfőnök: 12.A |
Dr. Zsuppán Sándor | matematika, fizika | osztályfőnök: 12.C |
Zsuppánné Cellik Barbara | angol, német | osztályfőnök: 11.C |
Kollégiumi nevelőtanárok | ||
Bognár András | kollégiumvezető | |
Simon András | ||
Valtinyiné Derdák Loretta | ||
Bognár Bálint | ||
Simonné Belső Petra | ||
Óraadó tanárok | ||
Alpárné dr. Szála Erzsébet | könyvtár | |
dr. Barta Zsolt | hittan | |
Barta Zsoltné | hittan | |
Büki Bernadett | hittan | |
Bősze Veronika | hittan | |
Filotás Júlia | hittan | |
Gál Petra | testnevelés | |
Horváth Edit | könyvtár | |
Kántorné Zarándi Anna | német | |
Orbán Krisztina | hittan | |
Simon Viktória | biológia | |
Söveges Tamás | informatika, német | |
Taschner Tamás | földrajz | |
Vas Csaba | iskolapszichológus | |
Gazdasági dolgozók | ||
Somlai Adrienn | gazdasági vezető | |
Fenyő Ágnes | élelmezésvezető | |
Hánisné Schmidt Zsuzsanna | pénztáros | |
Honti Szilvia | ügyviteli dolgozó, Diákiroda | |
Végbauerné Dávid Viktória | gazdasági asszisztens | |
Tóbi Dominik | informatikai munkatárs | |
Weltler Sándorné | iskolatitkár |